Demmenie Sport, outdoor specialist sinds 1956!
Amsterdam       Eindhoven       Rotterdam       DSP       WEBSHOP
Startpagina     Wie zijn wij?      Contact per e-mail       Adressen & route      Openingstijden      Catalogus Download      Print deze pagina     Zoeken
U bent hier: Voorpagina > Nieuwsberichten > Icebreaker BAACODE

[ Demmenie Sport Webshop ]

[ Demmenie Outlet Rotterdam ]

[ Download onze catalogus 2010 ]

Assortiment
[ KLEDING ] [ TENTEN ] [ SLAAPZAKKEN ]
[ RUGZAKKEN ] [ SCHOENEN ] [ KAMPEERARTIKELEN ]
[ KLIMARTIKELEN ] [ VERZORGING ] [ NAVIGATIE ]

Demmenie Sport
DS Professional    
Logo    
Vacatures    
Cadeau-bonnen    
Klantenkaart    
Expedities    
Klimteam    
Onze merken    
Archief    
Links    
 [ RSS feed hoofdpagina Demmenie Sport ]     

Ga naar
[ Aanbiedingen ]
[ Vakantie checklist ]
[ GPS verhuur ]
[ Nordic Walking-producten bij Demmenie Sport ]
[ on track punt nl ]
[ Climbing punt nl ]
[ Robert Steenmeijer ]

[ Te Voet - Wandelkrant van Nederland ]
 

Icebreaker BAACODE, uitzoeken, invoeren, opzoeken

 [ Icebreaker Baacode ] Door het gebruik van de Baacode stimuleert Icebreaker klanten om meer te weten te komen over haar milieuvriendelijke en ethisch verantwoord productieproces.

Sinds augustus 2008 heeft alle Icebreaker kleding een unieke Baacode op een label aan de binnenkant van het kledingstuk. Deze individuele code is in te voeren op Icebreaker.com/baacode waarmee je terecht komt bij een groep van schapen stations waar de merinowol van het kledingstuk vandaan komt. Hier staan interviews met de boeren en informatie over de leefomstandigheden van de schapen. (geen vertaling beschikbaar van het blaten van de schapen).
De merino vezel is traceerbaar door het hele productieproces!

Een aantal feiten op een rij...

  •   Eén schaap produceerd wol voor ongeveer 5 Icebreaker kledingstukken.
  •   Icebreaker puur merino wol komt van meer dan 120 boerderijen -- en meer dan 1 milioen schapen -- gelegen in de Zuidelijke Alpen van Nieuw Zeeland.
  •   Icebreaker is een ecologisch kleding systeem zowel natuurlijk als technisch. Het is gemaakt van puur superfijn wol van de merino - een schaap dat leeft op een hoogte van 1800 meter in de Zuidelijke Alpen. De wol van de merino biedt bescherming tegen de hete zomers en de koude winters.
  •   Icebreaker merino is lichtgewicht, sterk en zijdezacht. Het prikt niet zoals gewoon wol, de isolatie is zeer hoog, en elke vezel ademt.
  •   In het tijdperk van luchtjes-vasthoudende synthetische vezels zoals polypropyleen of polyester -- gemaakt van petroleum -- is Icebreaker merino gemaakt van een hergebruikbare, op proteine gebaseerde vezel, keratine. Synthetische vezels kunnen niet ademen (alleen de stof waarin ze verwerkt zijn), en met Icebreaker zijn luchtjes geen probleem.
  • Kijk ook eens in onze webshop voor diverse Icebreaker producten.

    © Demmenie Sport 1997-2010

    Laatste aanpassing pagina: 04/03/2009    

    | startpagina | adressen | medewerkers | downloadpagina | catalogus | slaapzakken | kleding | schoenen | rugzakken | klimmateriaal |
    | tenten | kampeerartikelen | kompassen | gps'en | verzorging | fietstassen | DSP | climbing.nl | links | disclaimer |

    © Demmenie Sport 1997-2010